LOADING

Type to search

Zakup mieszkania na Białołęce to dobry pomysł?

Nieruchomości

Zakup mieszkania na Białołęce to dobry pomysł?

Redakcja czerwiec 18, 2021
Share

Poszukiwanie dla siebie mieszkania nie jest łatwym zadaniem. A to dlatego, że zanim dokona się kupna jakiejkolwiek nieruchomości, trzeba wziąć przedtem pod uwagę szereg bardzo ważnych czynników. Warszawa to bardzo duże miasto, dlatego też rynek nieruchomości jest w tym przypadku bardzo obszerny. Ostatnio bardzo dużo osób decyduje się na zakup mieszkania na Białołęce. Czym cechuje się dzielnica Białołęki oraz dla kogo preferowane są mieszkania na Białołęce? Sprawdź.

Czym wyróżnia się dzielnica Białołęki?

Białołęka jest dzisiaj jedną z dzielnic, w której zauważalne jest zróżnicowanie dotyczące poziomu życia mieszkańców. Z jednej strony istnieją takie miejsca, gdzie daleko jest jeszcze do udogodnień. Z drugiej strony, na niektórych obszarach Białołęki pobudowane są wielokondygnacyjne osiedla mieszkaniowe z dostępem do najpotrzebniejszych punktów usługowych. Z tego też względu jest ona dzisiaj uznawana za najbardziej rozwijający się teren w Warszawie. Trzeba przy tym wiedzieć, że Białołęka to dzielnica, która charakteryzuje się spokojną okolicą oraz tym, że w jej obrębie znajduje się duża ilość terenów zielonych.

Dla kogo preferowane są mieszkania na Białołęce?

Białołęka to bardzo spokojna okolica. Co więcej, ceny oferowanych mieszkań w tym obszarze są naprawdę bardzo atrakcyjne. To sprawia, że osoby poszukujące swojego pierwszego lokum decydują się na zakup mieszkania akurat w tej okolicy. Mieszkanie na Białołęce wybierane jest również przez rodziny z dziećmi, ponieważ za taką samą cenę mogą pozwolić sobie na zakup mieszkania o zdecydowanie większym metrażu. W centrum cena mieszkania mogłaby być dwu, a nawet trzykrotnie większa. Kolejną grupą, dla której preferowane są mieszkania na Białołęce, są studenci. W okolicy znajdują się osiedla, z których jest blisko dojechać do wielu uczelni. Jeżeli chodzi o osoby starsze, to zamieszkuje tutaj ich bardzo mało. Białołęka to doskonałe miejsce również dla osób posiadających zwierzątka, ponieważ w okolicy znajdują się parki, polany oraz kompleksy leśne. A sprawia to, że mieszkańcy mogą wybrać się z nimi na spacer.

Dlaczego warto wybrać nasze mieszkania na Białołęce?

Na Białołęce z czasem powstaje coraz więcej osiedli mieszkaniowych. Dlatego konkretnym osobom może być ciężko wybrać dla siebie odpowiednie lokum. Mieszkania, które znajdują się w naszej ofercie, dostępne są w bardzo atrakcyjnej cenie. Swoim klientem oferujemy mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe o metrażu od 30m² do 91m². Projekt naszej inwestycji powstał z myślą o osobach ceniących sobie mądre rozwiązania oraz stawiających na innowacyjność. W obrębie naszego osiedla znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, a także punkty opieki medycznej, szkoły i przedszkola. Co więcej, w pobliskim położeniu osiedla znajdują się przystanki autobusowe. Nie można zapominać, że jakiś czas temu Białołęka zyskała szybkie połączenia tramwajowe i przeszła remont ulic. Co jest oczywiście bardzo dużym plusem. Kupując bądź wynajmując nasze mieszkania na Białołęce, możesz mieć gwarancję, że nastąpi to w bardzo bezpieczny sposób. Działamy zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie Deweloperskiej.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment