LOADING

Type to search

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych – czy warto?

Finanse

Pozabankowe pożyczki dla zadłużonych – czy warto?

Redakcja luty 6, 2020
Share

W dzisiejszych czasach dostęp do pożyczek online jest bardzo prosty. Pieniądze możemy otrzymać na konto nawet w ciągu 15 minut po decyzji. Łatwy i prosty formularz umożliwia wypełnienie wniosku przez Internet każdemu. Coraz więcej aplikacji pożyczkowych wypełnianych jest nawet przez telefon. Z każdego miejsca na świecie możemy wypełnić wniosek, dlatego coraz więcej klientów zainteresowanych jest właśnie taką formą finansowania swoich potrzeb. A jakie szanse mają osoby zadłużone? Czy mogą one otrzymać również szybko pożyczkę jak ci, którzy nie mają wpisów w bazach dłużników?

Nawet dla osób zadłużonych

Każdy kto ma wpis w BIK, KRD wie dobrze, że jego szanse na pożyczkę online maleją. Wiele firm prześwietla klientów w celu ocenienia ryzyka. Banki, które otrzymają negatywny raport o danym kliencie najczęściej kończą proces pożyczkowy i odrzucają aplikację. Dla takich osób alternatywą są firmy pozabankowe, które mogą dać pożyczkę osobie zadłużonej. Wystarczy znaleźć odpowiedni ranking, w którym będą wyróżnione oferty dla osób z BIK. Spośród ponad 20 ofert możesz wybrać te, które będą dla ciebie dobrym wsparciem jeśli posiadasz zadłużenia. Wejdź na: https://pozyczka4you.pl/ i porównaj oferty pożyczek dla osób zadłużonych.

Zaufanie do firm pozabankowych

Coraz więcej słyszy się o oszustach w Internecie. Jednak takie przypadki są skrajne w skali tego ile osób bierze pożyczki przez Internet. Podejrzane firmy są wyłapywane przez organy ścigania i od razu ich strony są zamykane. 99% ofert pożyczek przez Internet to wiarygodne firmy, więc nie ma czego się obawiać. Codziennie parę tysięcy osób bierze pożyczki więc to oznacza, że wiele firm jest godnych zaufania.

Jeśli nie jesteśmy pewni co do firmy, u której chcemy wziąć pożyczki to warto tę firmę sprawdzić czy nie widnieje ona na liście ostrzeżeń KNF. Urząd ten ostrzega przed nieuczciwymi firmami, które są podejrzane.

Na dowód osobisty

Brak formalności – to główna zaleta pożyczek dla zadłużonych. W bankach musimy wypełniać wiele dokumentów i przynosić dużo zaświadczeń. Przy pożyczkach pozabankowych potrzebujemy jedynie dowód osobisty. Dane z niego będą potrzebne aby poprawnie przejść przez wniosek pożyczkowy. Każda oferta ma swoje indywidualne warunki. Z pewności każdy znajdzie coś dla siebie, nawet osoby z zadłużeniem.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment