LOADING

Type to search

Czy można legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie?

Finanse

Czy można legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie?

Redakcja październik 20, 2020
Share

Obstawianie meczów przez internet stanowi od kilku lat jeden z najpopularniejszych sposobów na zwiększenie sportowych emocji, które towarzyszą nam przy okazji oglądania meczów piłki nożnej. Nie od dzisiaj wiadomo, że jest to najpopularniejszy sport w naszym kraju, który przy okazji każdego większego czy głośniejszego meczu ściąga przed telewizory milionów kibiców piłki kopanej. Wiele osób jednak wychodzi z założenia, że obserwowanie wyczynów piłkarzy to nie wszystko – warto wzbogacić to dodatkowym zastrzykiem emocji, jakim jest obstawianie meczów. Czy jest to jednak legalne? Czy każdy z nas może obstawiać mecze? Jak to wygląda?

Czy istnieje możliwość legalnego obstawiania meczów w internecie?

Kilka lat temu Ministerstwo Sprawiedliwości postanowiło zrobić porządek z wieloma firmami bukmacherskimi, które na zasadzie samowolki oferowały klientom w Polsce swoje usługi. Z reguły firmy te nie odprowadzały żadnych podatków, ze względu na fakt, iż były one zarejestrowane w rajach podatkowych. Obecnie każda firma, która pragnie świadczyć usługi bukmacherskie, musi uzyskać specjalną licencję. Wraz ze wzrostem zainteresowania tego typu rozrywkom powstało wiele firm, które zdecydowały się wejść na Polski rynek zakładów bukmacherskich. Na ten moment, chcąc rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów mamy do wyboru kilkanaście firm bukmacherskich, które legalnie świadczą usługi przyjmowania zakładów. Co więcej, większość firm oferuje bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych klientów.

Jak wygląda proces rejestracji u bukmachera?

Proces rejestracji konta u bukmachera wygląda przeważnie w bardzo podobny sposób. Na początku musimy podać swoje dane osobowe i po uzyskaniu autoryzacji nasze konto jest już gotowe do pierwszych zakładów. Musimy tylko zasilić swój depozyt odpowiednią kwotą i już możemy emocjonować się dodatkowymi emocjami związanymi z postawieniem pieniędzy na swój ulubiony zespół. W przypadku zwiększenia swojego depozytu o wygrane zakłady, mamy możliwość wypłaty środków, musimy jednak liczyć się z tym, że w tym celu potrzebna będzie dodatkowa weryfikacja naszej tożsamości. Oznacza to, że będziemy musieli przesłać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

W jaki sposób możemy obstawić mecze?

Obstawianie meczów jest dziecinnie łatwe. Na stronie bukmachera do wyboru mamy setki wydarzeń sportowych wraz z proponowanymi stawkami, jeśli postawimy na wygraną danego zespołu. W przypadku najbardziej prawdopodobnych zwycięzców, stawka zakładu nie będzie wysoka i może wynieść około 1.5, co oznacza, że na 1 złotówkę postawioną uzyskamy na czysto wygraną w postaci 50 groszy. Im bardziej niepewny wynik, tym stawka jest wyższa. Warto na początek skorzystać z betfan bonus ze strony meczyki.pl.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment