LOADING

Type to search

Dlaczego warto zainwestować w drewniane żaluzje?

Wiadomości

Dlaczego warto zainwestować w drewniane żaluzje?

Redakcja październik 12, 2020
Share

Produkt wykonany z drewna będzie świetnym sposobem na odmianę wizerunku naszych okien, czyli po prostu dekorację wnętrz. Drewno to materiał nawiązujący do tradycyjnego rzemiosła oraz produktów wyróżniających się prostotą, trwałością i unikalnym designem. Żaluzje drewniane Łódź są bardzo uniwersalne, ponieważ sprawdzą się w każdym wnętrzu. Skutecznie pokonają chłód aranżacji i dodadzą mieszkaniu domowego i ciepłego klimatu. W artykule opowiemy czemu warto zdecydować się na trwałe żaluzje Łódź wykonane z naturalnego drewna.

Funkcjonalność

Drewniane lamele dają możliwość precyzyjnej regulacji kąta nachylenia, dzięki czemu wpuścimy do wnętrza dokładnie tyle światła ile chcemy. Sterowanie lamelami odbywa się za pomocą sznurka lub łańcuszka lub z pomocą rozwiązań elektrycznych. Żaluzje Łódź można podłączyć do wewnętrznej sieci elektrycznej lub zasilać akumulatorem. Użycie akumulatora okaże się znacznie łatwiejsze, ponieważ nie będziemy musieli prowadzić kabli, a roletami będzie można sterować używając pilota.

Wysokiej jakości materiał

Żaluzje drewniane Łódź wyróżnia przede wszystkim naturalny materiał wykonania. Zastosowane drewno jest odporne na zmiany temperatur i charakteryzuje je długa żywotność. Będzie idealnym rozwiązaniem dla mieszkań i domów zamieszkiwanych przez alergików. Wysokiej jakości drewno wyróżnia nie tylko wytrzymałość i stabilność, ale także niezwykła lekkość. Nawet bardzo długie lamele są zazwyczaj wycięte z jednego kawałka drewna, a następnie wykończone lakierem bezpiecznym dla ludzi.

Styl

Drewno naturalne stanowi niezwykle efektowny dodatek, który urozmaici każdy styl wnętrzarski. Żaluzje pionowe Łódź sprawdzą się w stylu klasycznym, retro, rustykalnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Uniwersalność materiału jest ogromnym atutem drewna, które nadaje przestrzeni klimat. Kolor drewna można dopasować do konkretnego wnętrza wybierając z bogatej oferty firmy żaluzje Łódź.

Dopasowany produkt

Wybranie żaluzji drewnianych Łódź niesie wiele korzyści. Możemy dopasować rodzaj i kolor drewna, a także rodzaj drabinek, szerokość lamel i sposób montażu. Dzięki dopasowaniu wszystkich parametrów możemy być przekonani, że produkt sprawdzi się w naszym wnętrzu. Szeroka gama kolorów od naturalnych i stonowanych po brązy i beże można dopasować do każdego koloru wnętrza.

Montaż

Rodzaj montażu ma szczególne znaczenie dla funkcjonalności rozwiązania. Żaluzje drewniane można zamontować do sufitu, ściany lub w specjalnej listwie przyszybowej. O rodzaju montażu decyduje typ żaluzji, wielkość okna i sposób jego otwierania. Najlepiej skorzystać z porady doświadczonej firmy, która poleci rozwiązanie idealne dla naszych okien.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment