LOADING

Type to search

Pozycjonowanie. Cena kontra jakość

Firma

Pozycjonowanie. Cena kontra jakość

Redakcja wrzesień 11, 2020
Share

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych? Jakie są zalety stosowania pozycjonowania i co zawiera się w pakiecie tych usług? Sprawdź!

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron www to usługa, której celem jest zwiększenie pozycji danej strony w naturalnych, czyli niepłatnych, wynikach wyszukiwań w Google. Jest jednym z wielu rodzajów marketingu internetowego. Zakres jego działań obejmuje zarówno poprawki i ulepszenia na stronie, jak i kroki podejmowane poza jej obrębem – tzw. on page i off page. Głównym celem jest poprawienie widoczności danej witryny w Google, co przełoży się na wzrost liczby użytkowników zainteresowanych ofertą, czyli większą rozpoznawalność marki i zwiększenie zysków. Sprawdź cennik pozycjonowania stron w Blumo oraz ofertę reklamy AdWords w Warszawie i przekonaj się, że to również usługi atrakcyjne cenowo!

Jakie korzyści wynikają z wyboru pozycjonowania stron?

  1. Skuteczność – głównym celem pozycjonowania stron jest zwiększenie widoczności Twojej witryny w Google – wyszukiwarce, z której korzysta aż 97% użytkowników. Osiągnięcie pozycji w wynikach wyszukiwań TOP 10 jest więc najskuteczniejszą metodą na wzrost sprzedaży i celem każdej agencji SEO. Warto zaufać profesjonalistom, którzy zmieniają obietnice w wyniki – takim, jak agencja Blumo. Sprawdź cennik pozycjonowania stron w Blumo!
  2. Długotrwałe efekty – niezaprzeczalny jest fakt, że pozycjonowanie stron to proces wymagający systematycznej pracy i cierpliwości. Zauważalne efekty widoczne są niekiedy po kilku miesiącach, ale też długo się utrzymują. Jest to zatem metoda długofalowa, ale bez wątpienia opłacalna.
  3. Indywidualne podejście – przy pozycjonowaniu stron wybierane są odpowiednio dopasowane słowa kluczowe, których liczbę można zwiększać i dzięki temu pojawiać się na nowe frazy na najwyższych pozycjach. Szczegółowa analiza danej branży i konkurencji pozwoli na wypracowanie indywidualnej dla każdego drogi do sukcesu!
  4. Niskie ceny – cennik pozycjonowania stron w Blumo znajdziesz kilka pakietów do wyboru, dzięki którym dopasujesz usługę do swoich potrzeb. Dzięki pozycjonowaniu stron www, jak i reklamom AdWords w Warszawie, docierasz do użytkowników zainteresowanych konkretnym zagadnieniem, dzięki czemu zwiększasz szansę na konwersje na swojej witrynie czy w sklepie internetowym. Ceny kampanii PPC oraz SEO są więc opłacalne pod kątem zwrotu z inwestycji (ROI).

Pozycjonowanie Wordpress – czym jest WordPress?

WordPress to darmowy, najpopularniejszy na świecie system do zarządzania treścią (CMS). Korzystają z niego najczęściej blogerzy, ale sprawdza się również dla stron firmowych i sklepów internetowych. Jego największą zaletą jest intuicyjność i łatwość obsługi, gdyż nie wymaga od użytkownika specjalistycznych umiejętności programistycznych. Jego działanie opiera się na płatnych i bezpłatnych motywach oraz wtyczkach, dzięki którym buduje się wygląd witryny. Jest to jednak strona internetowa jak każda inna, co oznacza, że potrzebuje odpowiednich ulepszeń i modyfikacji pod SEO, aby uzyskała oczekiwane wyniki. Pozycjonowanie WordPress obejmuje takie działania, jak:

  • Content marketing – regularne dodawanie właściwie zredagowanych tekstów o branżowej tematyce, zawierających odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi oraz właściwą strukturę: nagłówki (h1,h2,h3…), listy wypunktowane, pogrubienia, frazy kluczowe w miejscach strategicznych
  • Zadbanie o indeksowanie właściwych podstron – sprawdzenie, czy nie są niepotrzebnie indeksowane nieistotne podstrony lub przeciwnie – czy nie są pomijane jakieś istotne podstrony
  • Zapewnienie przyjaznych adresów URL – czyli nawiązujących do treści wpisu, najczęściej wyglądają tak: adres-strony/tytuł-wpisu
  • Uzupełnienie meta-danych – ważna dla Google w pozycjonowaniu WordPress jest obecność title i description, czyli tytułu i opisu w meta-danych strony. Powinny być unikalne i zawierać słowa kluczowe oraz zachęcać użytkownika do kliknięcia w link
  • Dbanie o aktualizacje – aby strona na WordPress działała poprawnie, należy dbać o systematyczne aktualizacje, które zmniejszą ryzyko występowania błędów.

Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą usług agencji SEO Blumo, m.in. cennikiem pozycjonowania stron, pozycjonowaniem WordPress oraz reklamą AdWords w Warszawie i całej Polsce!

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment