LOADING

Type to search

Na jakie oferty pracy nie odpowiadać? Ciekawe oferty pracy w Koszalinie

Firma

Na jakie oferty pracy nie odpowiadać? Ciekawe oferty pracy w Koszalinie

Redakcja luty 22, 2021
Share

W dobie Internetu oferty pracy możesz znaleźć nawet bez wychodzenia z domu. Po wpisaniu do wyszukiwarki odpowiedniej frazy jak na przykład „ciekawe oferty pracy w Koszalinie”, otrzymasz wyniki wyszukiwania już w kilka sekund. Powstaje coraz więcej portali, które umożliwiają pośrednictwo pomiędzy pracodawcą a pracownikiem. Do najsłynniejszych z nich należy OLX, jednak konkurencyjne stają się także facebookowe grupy typu Koszalin – praca.

Choć samo poszukiwanie ofert pracy nie jest więc skomplikowane, to już znalezienie takiej, na którą warto odpowiedzieć, jest nieco trudniejsze. Z prostej przyczyny – nie wszystkie z ogłoszeń są uczciwe. Część z nich oferuje pracę w nieuczciwym biznesie, inna część usiłuje zwerbować Cię do znalezienia kolejnych klientów dla firmy – a dochód z tego żaden. Zapewne znasz sposób działania MLM typu Avon, Monat czy Oriflame? O tym mówimy.

W tym artykule podpowiemy Ci, jakimi ofertami pracy nie zaprzątać sobie głowy. Zanim jednak do tego przejdziemy, zapraszamy także do lektury wpisu Ciekawe oferty pracy w Koszalinie, w którym znajdziesz ciekawe wskazówki: http://formakoszalin.pl/Ciekawe-oferty-pracy-w-Koszalinie.

Pisz priv! Oferty pracy w Koszalinie i nie tylko

Zapewne niejednokrotnie spotkałeś się już z odpowiedziami od ogłoszeniodawców takimi jak: pisz priv, więcej informacji w wiadomości prywatnej czy po prostu… priv! Na takie osoby szkoda Twojego czasu. Jeżeli mają problem, aby odpowiedzieć na podstawowe pytania, dotyczące oferty, publicznie – oznacza to, że mają coś do ukrycia. O ile nie chcesz pracować jako poszukiwacz nowych klientów, którzy kupią kosmetyki firmy X – nie zaprzątaj sobie tym głowy.

Kolejną szemraną kwestią są ogłoszenia, które zachęcają do… płatnego zakładania kont bankowych. Oczywiście jest to bzdurą – chodzi o to, abyś pozyskał jak najwięcej osób, które założą bankowość w danym banku, za co profity zgarnie… ktoś inny. Tobie zaś przypadnie jedynie ułamek zysku. Zdecydowanie nie warto.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment