LOADING

Type to search

Gdzie czarterować jachty w Chorwacji?

Firma

Gdzie czarterować jachty w Chorwacji?

Redakcja czerwiec 11, 2020
Share

Chorwacja przyciąga w każde wakacje rzesze turystów. Spragnieni słońca, ciepłych morskich kąpieli i bajkowych pejzaży niektórzy przyjeżdżają nawet każdego roku.

Wypłyń w rejs z rodziną i przeżyj wyjątkową letnia przygodę!

Chorwacja to idealne miejsce dla ludzi szukających wodnej rozrywki w różnym wydaniu. Delikatny klimat, turkusowe przejrzyste morze i do tego bardzo ciepłe. Wysoki stopień zasolenia pozwala na bezpieczne kąpiele w wyznaczonych miejscach. Możesz żeglować, pływać kajakiem i pojeździć na nartach wodnych. Do wyboru masz także kitesurfing, windsurfing, rating i oczywiście nurkowanie.

Czarter jachtów w Chorwacji to jedna z ciekawszych propozycji na letni odpoczynek. Nie tylko zapaleni żeglarze, ale też coraz częściej amatorzy decydują się na rejs po Adriatyku.

Nic nie stoi na przeszkodzie, jeśli nie masz własnego jachtu. Wystarczy wynająć łódź w jednej z firm czarterowych, podpisać umowę i czekać na wymarzony rejs. Profesjonaliści przygotują wszystko dla ciebie. Na pokładzie znajdziesz na pewno kuchnię, łazienkę, kabinę prysznicową i ewentualnie media. Nie zabraknie też instalacji gazowej, abyście mogli przygotować sobie smaczny, gorący posiłek.

Czarterowanie jachtów ­ gdzie szukać, aby się nie zawieść?

Przede wszystkim znajdź dobre miejsce, gdzie wypożyczysz jacht na jak najlepszych warunkach. Nie wszędzie uzyskasz bogatą ofertę najmu i usług dodatkowych. Możliwość wyboru łódki jak najbardziej dopasowanej do twoich potrzeb to podstawa. Jeśli wejdziesz na stronę jednej z profesjonalnych firm, np. tutaj: https://www.globesailor.pl/czarter-jachtow-chorwacja-d265.html, zobaczysz, że wybór łodzi może być ogromny.

Dopasowanie jachtu do możliwości finansowych to również bardzo istotna kwestia. Twój portfel nie zostanie zanadto uszczuplony w przypadku najmu łodzi nieco starszej. Nie ma jednak obaw co do jej stanu technicznego, bo każda z nich jest idealnie przygotowana do rejsu.

Liczy się również możliwość wyboru konkretnego rodzaju łódki. Na ww. stronie firmy czarterowej znajdziesz m.in. jachty żaglowe, motorowe, luksusowe, gulety, katamarany zwykłe i motorowe czy RIB. Każdego roku możesz wybrać inną łódź i zdecydować, w której czujesz się najlepiej.

Na co jeszcze zwracać uwagę przy czarterowaniu jachtu?

Tak naprawdę nawet najmniejszy szczegół może mieć duże znaczenie. Nie tylko rodzaj łodzi, jej wiek i wyposażenie, ale też profesjonalna obsługa i doświadczenie jest bardzo ważne. Jeśli wybierzesz odpowiednią firmę, spotkasz się z profesjonalizmem i dużym zaangażowaniem pracowników. Pomogą ci dobrać odpowiednią łódź i dokładnie poinstruują. Możliwość rozmowy z dedykowanym doradcą rejsu to świetna sprawa. Nie wszędzie spotkasz się z takim miłym bonusem.

Zwróć też uwagę na stronę internetową firmy. Powinna być przejrzysta, czytelna i pełna przydatnych informacji. Bardzo pomocna jest wyszukiwarka, dzięki której porównasz ceny kilkunastu tysięcy łodzi żaglowych i motorowych rozmieszczonych w bazach na całym świecie.

Wybierając się do Chorwacji pożeglować, masz także szansę na poznanie ciekawych miejsc i zabytków. Dobra regionalna kuchnia łącząca wiele tradycji kulinarnych może być przysłowiową wisienką na torcie. Warto wybrać się do Chorwacji i zanurzyć w tym wyjątkowo klimatycznym miejscu. A żeglowanie może stać się od pierwszego rejsu twoją pasją.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment