LOADING

Type to search

Nie trać czasu na domysły. Zbieraj dowody.

Wiadomości

Nie trać czasu na domysły. Zbieraj dowody.

Redakcja luty 17, 2023
Share

Niewierny mąż lub partner? Twój partner przestaje się Tobą interesować, ciągle coś mu w Tobie nie pasuje, nie podobają mu się Twoje zachowania i wygląd, przestał się angażować w Wasz związek, albo zaczyna mu nagle bardzo zależeć, obsypuje prezentami, mówi Tobie miłe słowa, stara się… Zauważasz, że bez wyraźnej przyczyny zaczyna wyglądać coraz korzystniej, młodziej, zmienia image, zaczyna szczególnie dbać o higienę, ćwiczyć na siłowni, kupować drogie perfumy, wydaje coraz więcej pieniędzy nie na wasze wspólne wydatki tylko na kwiaciarnie, restauracje itp. … Nie spędza już tyle czasu w domu, ciągłe wyjazdy, często się spóźnia, nie pamięta o Waszych planach i złożonych obietnicach?

A może Twój partner wynajduje powody do kłótni albo jest niespokojny, zachowuje się tak, jakby coś ukrywał? Zmienił hasło do komputera, ukrywa ekran przed Tobą, przegląda media społecznościowe do późnych godzin tak, żebyś go nie widziała, albo pilnuje swojego telefonu, kasuje Smsy i połączenia, rozmawia w innym pomieszczeniu…?  A może namierzyłaś, że miał być z kumplami w pubie, ale jego kolega nie potwierdza tej wersji? To za mało! Potrzebujesz twardych dowodów a nie poszlak. Brakuje Tobie w czasie rozprawy dowodów, nie masz pomysłu, odpowiedniego sprzętu lub czasu, żeby je znaleźć? W biurze detektywistycznym zrobimy to dla Ciebie. Dzięki usługom detektywistycznym topdetektyw.pl dowiesz się prawdy. Któż zna lepiej wszystkie tajniki i mechanizmy zdrady jak nie założyciel biur detektywistycznych w całej Polsce, autor popularnej książki “Jak zdradzają Polacy?”, wielokrotny gość programów telewizyjnych, radiowych, autor artykułów, Pan Dariusz Korganowski?

Nie trać czasu na domysły

Tracisz czas, siły na domysły, znowu śnił Ci się koszmar, wzbierają w Tobie trudne emocje, z każdym dniem jest coraz ciężej? Zastanawiasz się, jak do tego mogło dojść po takim czasie, po tylu wspólnie spędzonych chwilach, deklaracjach, wyrzeczeniach z Twojej strony, jak to jest możliwe, że ta druga osoba jest taka niewdzięczna? Z myślą o trudnym stanie emocjonalnym naszych klientów, zapewniamy w naszym biurze detektywistycznym opiekę psychologiczną zarówno w czasie konsultacji jak i w trakcie prowadzenia sprawy. Nie czekaj aż będzie za późno i zadbaj o siebie, swoje zdrowie psychiczne. Pamiętaj, nie jesteś sama!

Może inne sprawy spędzają Tobie sen z powiek, jak mobbing w pracy, stalking, zalęknione i wycofane z zabaw dziecko po powrocie z przedszkola, szkoły, lub po wyjściu niani z domu, które przejawia objawy ofiary molestowania lub znęcania fizycznego, czy psychicznego? A może Twój nastolatek wpadł w nieciekawe towarzystwo, znika popołudniami, nie wiadomo dokąd się włóczy, zdarza mu się mieć nienaturalnie rozszerzone źrenice, zawsze ma zbyt świeży oddech? Twoje dziecko lub inna  bliska osoba zaginęła, a poszukiwania organów śledczych wydają się już bezcelowe? Nie trać nadziei, tylko zgłoś się do naszego biura detektywistycznego, które rozwikłało już pomyślnie ponad tysiąc spraw swoich klientów, w tym wiele znanych z czołówek gazet!

A może jesteś singielką, dzielisz swoją samotność z kotem, a tymczasem niedawno poznałaś w mediach społecznościowych przystojnego obcokrajowca, który przedstawia się jako żołnierz, inżynier  lub lekarz. Myślisz że wreszcie spotkałaś miłość swojego życia, i jesteś gotowa pojechać za nim na koniec świata, ale on prosi o przelanie pieniędzy, i zastanawiasz się dlaczego…? Wiele kobiet przed Tobą już coś podobnego przeżyło. Zajmie się Tobą i wszystkie te zagadki rozwikła dla Ciebie biuro detektywistyczne topdetektyw.pl, o międzynarodowym zasięgu działania i ugruntowanej renomie.

oszukiwanie zaginionego mienia.

A może dotychczas bezskutecznie poszukujesz zaginionego mienia, skradzionego obecnie lub jeszcze z czasów drugiej wojny światowej i czasów powojennych? Dla biura topdetektyw.pl nie ma tajemnic.

Wybierz swojego Monka, Inspektora Gadżeta, Theo Kojaka, czy Sherlocka Holmesa już dziś w naszym biurze detektywistycznym!

Jeżeli Twoje życie zaczyna przypominać powieść Agathy Christie, nie czekaj aż wszystko samo się ułoży, rozwiąże, tylko czym prędzej zwróć się o pomoc do nas, a my wybierzemy dla Ciebie w naszym biurze detektywistycznym najlepszego Herculesa Poirot.

Tags:

Leave a Comment