LOADING

Type to search

Depilacja laserowa – dlaczego jest tak znana?

Uncategorized

Depilacja laserowa – dlaczego jest tak znana?

Redakcja grudzień 23, 2022
Share

Depilacja laserowa znana jest w Polsce już od kilkunastu lat. Wciąż stanowi najlepsze rozwiązanie dla zachowania zdrowej, zadbanej i przede wszystkim gładkiej skóry całego ciała.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa we Wrocławiu to zabiegi, które znane są już od kilkunastu lat. Przez ten czas wiele się zmieniło w tej dziedzinie zabiegów. Począwszy od urządzeń skończywszy na odczuciach oraz efektach zabiegów jakie gwarantują.

Pierwsze urządzenia charakteryzowały się niskimi udogodnieniami, do których zalicza się chłodzenie podczas zabiegu, a co za tym idzie efektami. Dziś dziedzina laseroterapii dużo się zmieniła, rozwinęła gwarantując lepszy komfort klienta podczas zabiegu, a także efekty, które są tu najważniejsze.

Depilacja laserowa we Wrocławiu wykorzystuje technologię lasera diodowego Mediostar Next Pro. Urządzenie wyposażone jest w dwie wiązki światła 810 i 940 nm, które wzajemnie się uzupełniają, zapewniając lepsze efekty zabiegów.

W wyniku kontaktu lasera z powierzchnią skóry dochodzi do przekształcenia się wiązki światła w energię cieplną, która prowadzi do trwałego niszczenia cebulek włosów – struktur odpowiedzialnych za proces ich wzrostu.

Efektem tego jest redukcja owłosienia po 10-14 dniach od momentu wykonania zabiegu. Wówczas włosy wypadają w ilości do 30%. Ponadto dochodzi do stopniowego osłabiania się struktury włosów, a także spowolnienia ich procesu wzrostu.

Depilacja laserowa – dlaczego jest tak znana?

Depilacja laserowa we Wrocławiu to zabiegi, które znane są w Polsce już od kilkunastu lat. Jej popularność gwarantuje przede wszystkim efektywność laseroterapii, która obecnie stanowi najskuteczniejszą formę usuwania niechcianego owłosienia.

Warto podkreślić, że depilacja laserowa równie popularna jest wśród mężczyzn, którzy coraz częściej korzystają z trwałych metod usuwania owłosienia.

Za dużą popularnością depilacji laserowej stoi również wygoda i komfort dnia codziennego jakie zapewniają te zabiegi. W dobie dzisiejszych czasów gdzie w ciągu dnia znaczną część czasu pochłania nam praca, nieustanny pośpiech i pęd depilacja laserowa pozwala nam odciąć się od tradycyjnych metod depilacji takich jak maszynka do golenia, krem do depilacji czy depilator. Dzięki depilacji laserowej każdego dnia czujemy komfort, a także dużą oszczędność czasu związaną z brakiem konieczności sięgania po domowe metody usuwania owłosienia.

Warto podkreślić, że depilacja laserowa uwalnia także od przykrych problemów skórnych w postaci tradycyjnych metod depilacji takich jak wrastanie włosów, podrażnienia po goleniu czy skłonność do podrażnień. Skóra staje się gładka, zdrowa i zadbana. Dzięki niej nie czujemy skrępowania czy dyskomfortu, który ogranicza nas do wyjścia na basen czy na plażę.

Podsumowanie

Depilacja laserowa to obecnie najpopularniejsza metoda usuwania niechcianego owłosienia z niemal każdego miejsca na ciele. Jej popularność nieustannie rośnie zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, co gwarantuje przede wszystkim jej skuteczność oraz zadowoleni klienci.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment