LOADING

Type to search

Pożegnaj się z niekompetentnymi księgowymi!

Finanse

Pożegnaj się z niekompetentnymi księgowymi!

Redakcja kwiecień 25, 2019
Share

Moja przygoda z branżą spożywczą zaczęła się 20 lat temu. Wtedy nie wiedziałem, jak wiele przeszkód spotkam na mojej drodze. Nie byłem też świadomy, ile przyjemnych rzeczy przeżyję za sprawą prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Biznes od wielu lat kręcił się bardzo dobrze. Potrzebowałem zmian, które w jakikolwiek sposób ożywią moje życie.

Zdecydowałem się na ogromny krok, przyszłość miała określić, czy była to dobra decyzja. Wraz z żoną podjęliśmy decyzję o potężnym rozwoju naszej działalności. Rozpoczęliśmy przygotowania do otwarcia sieci naszych sklepów. Oczywiście, decyzja nie należała do najłatwiejszych i targały nami wątpliwości, niemniej jednak, w pierwszej kolejności zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że musimy wprowadzić szereg nowelizacji, które umożliwią nam zapanowanie nad naszą rozrastającą się firmą. W systemie podatkowym i wszystkich sprawach księgowych, zarówno ja, jak i moja małżonka byliśmy kompletnie zieleni. Dotychczas, sąsiadka księgowa sprawowała pieczę nad tymi kwestiami, jednak kiedy dowiedziała się o poszerzeniu naszej działalności stwierdziła, że sama nie jest w stanie tego ogarnąć. Z tego właśnie względu rozpoczęliśmy swoje poszukiwania. Długo zastanawialiśmy się, która biuro rachunkowe Bielany, zdecyduje się na współpracę z nami.

Na szczęście poszukiwania były bardzo efekty i stosunkowo szybko natrafiliśmy na Cube Account https://cube-account.pl. Ogromną zaletą firmy był fakt, że biuro rachunkowe Warszawa Bielany posiada szereg wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy wprowadzają do firm z jakimi współpracują szereg nowych możliwości. Tak było również u nas. Rzadko kiedy mamy do czynienia z osobami tak kompetentnymi, doświadczonymi, a jednocześnie mogącymi pochwalić się swoich młodym i trzeźwym spojrzeniem na każdą, nawet najbardziej wymagającą sprawę.

Księgowość Bielany prowadzoną przez firmę Cube Account umożliwiła na rozwój o którym nie marzyliśmy nawet w najlepszych prognozach. Biznes zaczął się kręcić, a nasza optymalizacja finansowa pozostawała w doskonałych rękach. Po kilkunastu miesiącach współpracy nie mamy złudzeń – trafiliśmy najlepiej, jak tylko mogliśmy, bo nikt w Warszawie nie jest w stanie zaoferować nam takich możliwości!

Dlaczego tak bardzo doceniamy w naszej firmie współpracę z Cube Account? Księgowych przecież jest szereg innych, a z pewnością ilość firm zajmujących się kwestiami tego rodzaju znalazłoby się mnóstwo. Być może tak właśnie jest, ale my w Cube Account znaleźliśmy nie tylko współpracowników, a również partnerów i przyjaciół! W trakcie naszej wspólnej przygody, rozwinęliśmy się oboje na wielu płaszczyznach i śmiało mogę powiedzieć, że jeśli ktokolwiek uważa, że podatki w Polsce są wysokie, to może podziękować za to swojej księgowej! Dobra osoba, na odpowiednim stanowisku doskonale zna sposoby na to, aby wilk był syty i owca cała. Szereg podpowiedzi ze strony pracowników Cube Account pomaga nam prowadzić biznes, który na siebie zarabia. Nasza praca naprawdę się opłaca, a klienci nie muszą obawiać się, że z dnia na dzień zaczniemy podwyższać ceny, aby zarobić na opłacenie podatków.

Jeśli ktokolwiek z Was marzy o założeniu dobrze prosperującej działalności, jednak boi się tego dokonać ze względu na to, że nie wie w jaki sposób się za to zabrać, warto skorzystać z oferty https://cube-account.pl/oferta .

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment