LOADING

Type to search

Dlaczego warto kupić głęboki brodzik?

Wiadomości

Dlaczego warto kupić głęboki brodzik?

Redakcja kwiecień 26, 2023
Share

Łazienka to pomieszczenie, w którym szczególnie zależy nam na komforcie użytkowania wszystkich sprzętów. Korzystamy z niej bowiem codziennie podczas czynności pielęgnacyjnych. Jednym z podstawowych elementów armatury łazienkowej jest wanna lub kabina prysznicowa. Szerokie grono klientów docenia wanny za długie kąpiele oraz możliwość wykonania szybkiego prania. Spora wanna zajmuje jednak dużo miejsca. Łazienki (zwłaszcza w blokach) są bardzo małe i trzeba wykorzystać każdy centymetr wolnej przestrzeni. Co w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą głębokie brodziki, które zajmują mniej miejsca, a mają niektóre z zalet wanien.

Jak wybrać głęboki brodzik?

Przeglądając ofertę sklepu zwróć uwagę na kilka podstawowych kwestii. Pierwszą z nich jest materiał, z którego jest wykonany głęboki brodzik. Postaw na materiał wysokiej jakości, który wytrzyma w nienagannym stanie wiele lat. Zwróć także uwagę na wysokość oraz wymiary brodzika. Wymierz wcześniej łazienkę i wybierz produkt, który będzie pasował rozmiarem do Twojego wnętrza. Dość istotny jest także kształt brodzika. W dużych brodzikach głębokich prostokątnych możesz nawet wykąpać dziecko przy przeprać delikatne ubranka ręcznie.

Dla kogo głęboki brodzik?

Rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku mniejszych łazienek, w których nie ma po prostu miejsca na wannę. Warto jednak wspomnieć, że głębokie brodziki można wykorzystać także w przestronnych wnętrzach. Ten rodzaj armatury łazienkowej docenią rodziny z małymi dziećmi. Dość głęboki brodzik można bowiem wykorzystać do kąpieli. To także dobre rozwiązanie dla osób starszych, dla których wanna jest niewygodna w użytkowaniu.

Praktyczna łazienka z brodzikiem wysokim

Wspomnieliśmy już, że ten rodzaj produktu sprawdzi się zwłaszcza w małych łazienkach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Dobrym pomysłem jest zestawienie brodzika z kabiną prysznicową tego samego producenta. Gwarantuje to dobre dopasowanie elementów. Warto także zwrócić uwagę na wysokość kabiny prysznicowej. Do głębokich brodzików należy kupić niższą kabinę. Cała konstrukcja nie powinna przekraczać 200 cm.

Zalety brodzików głębokich

Rozwiązanie to na wiele zalet, które zauważymy podczas codziennego korzystania:

  • można zanurzyć ciało w wodzie i zrelaksować się,
  • brodzik głęboki daje nam możliwość prania delikatnych ubrań ręcznie,
  • wysoki brodzik zapobiega rozchlapywaniu wody,
  • w sklepach znajdziemy sporą różnorodność produktów, dzięki czemu dopasujesz brodzik do stylu swojej łazienki i potrzeb domowników.

Szeroki wybór głębokich brodzików znaleźć można na https://polysan.com.pl/lazienka/wanny-wanny-z-hydromasazem-brodziki-i-odplywy-liniowe/brodziki/brodziki-glebokie-nowa.html

Leave a Comment