LOADING

Type to search

Apartament od dewelopera w Gdańsku – inwestycja, która się opłaca!

Nieruchomości

Apartament od dewelopera w Gdańsku – inwestycja, która się opłaca!

Redakcja kwiecień 20, 2019
Share

Jesteś na etapie poszukiwania mieszkania? Sprawdź oferty deweloperów w Gdańsku! Nieruchomości w tym mieście to przyszłościowy zakup!

Gdańsk jest malowniczym miastem, które ma wielowiekową historię. Zachwyca swoimi zabytkami, a także wyjątkową atmosferą. Bliskość morza powoduje, że to wspaniały wybór na letnie wakacje dla całej rodziny. Również Gdańsk może być wspaniałym miejscem do zamieszkania. Gdański rynek nieruchomości to obecnie wiele ofert – także dla najbardziej wymagających klientów. Co może zaoferować nam deweloper w Gdańsku?

Nowe apartamenty w Gdańsku – zamieszkaj nad morzem

Na zakupienie apartamentu w Gdańsku decydują się nie tylko osoby, które od lat żyją w tym mieście i w jego okolicy, ale w te strony przeprowadzają się również mieszkańcy innych miejscowości z całego kraju. Zamieszkanie nad morzem może być wspaniałym wyborem dla młodszych oraz dla starszych – świeże powietrze, łagodna pogoda, piękne widoki, a także szerokie perspektywy powodują, że obecnie Gdańsk ciągle zwiększa liczbę swoich mieszkańców. Do wyboru mamy obecnie wiele różnych nieruchomości mieszkalnych, które może zaoferować nam deweloper w Gdańsku, ale, oczywiście, możemy zdecydować się również na nieruchomości z rynku wtórnego. Mała kawalerka, a może większy apartament? To jedynie kilka propozycji, z którymi możemy bliżej zapoznać się także on-line.

Apartamenty w Gdańsku chętnie wybierane przez inwestorów

Warto także wskazać, że obecnie mieszkania w Gdańsku, w tym również luksusowe apartamenty dostępne w centrum miasta, są chętnie kupowane przez inwestorów. Według statystyk, Gdańsk jest idealnym miejscem dla inwestorów. Zysk na wynajmie mieszkania dochodzi tu nawet do 5 proc. rocznie! Najczęściej kupowane przez inwestorów mieszkania przeznaczane są na wynajem krótkoterminowy, czyli turystyczny – noclegi w apartamentach, które określane są również mianem apart-hoteli, pozwalają na uzyskanie atrakcyjnego zarobku. Oczywiście, tego typu apartamenty w Gdańsku riverfront.pl są również przeznaczane do wynajmu długoterminowego, dla tych lokatorów, którzy chcieliby osiąść w jednym miejscu na dłużej.

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment